Skip Navigation LinksAKTUALITY - RSS
20.3.2018
Na Valné hromadě v listopadu 2017 vystoupily ze svazu Proadis organizace Prev-centrum, Semiramis a Laxus. Členy zůstaly organizace Advaita, Prevent 99 a WHITE LIGHT I.
Více zde...
19.10.2017
TÉMA FAMILY BUSINESS – o rodině a osobách blízkých v kontextu adiktologických služeb
Více zde...
28.4.2017
Společnost SEMIRAMIS hledá nové kolegy do svého týmu!
Více zde...
11.4.2017
Dovolujeme si Vás pozvat na otevřený mezioborový seminář, který proběhne 11. dubna od 13:00 do 15:00 hodin v prostorách Prev-Centru, z.ú., Ambulantní léčby. Přednášet bude PhDr. Jana Mottlová, Ph. D. na téma „Trestně právní problematika v agendě probační a mediační služby se zaměřením na mladistvé“.
Více zde...
14.2.2017
Seminář proběhne 14. února od 13:00 do 15:00 hodin v prostorách Prev-Centru, z.ú., Ambulantní léčby. Přednášet bude PhDr. Jan Kulhánek na téma „Specifika terapeutické práce s dospívajícími“. V případě zájmu, prosím, potvrďte svou účast na e-mail: nzdm@prevcentrum.cz. Seminář je akreditován Českou asociací adiktologů. Účastnický poplatek je 100,- Kč.
Více zde...
20.10.2016
Termín a místo konání: 20.-21.10. 2016, Třeboň - hotel Svět
Více zde...
10.5.2016
Úvazek: 1, 0 Počet volných míst: 1 Nástup: dle dohody Pracoviště: Mladá Boleslav a okolí
Více zde...
2.5.2016
LAXUS o.s. Centrum terénních programů Pardubického kraje vypisuje výběrové řízení na pozici: KONTAKTNÍ A SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK V TERÉNU Úvazek: 1,0 Počet volných míst: 1 Nástup: červen Pracoviště: Pardubice a obce Pardubického kraje
Více zde...
22.4.2016
Ambulantní centrum Hradec Králové pomáhá lidem, kteří absolvovali léčbu závislosti nebo ukončili výkon trestu odnětí svobody.
Více zde...
15.4.2016
PROGRAMŮ DLOUHODOBÉ PRIMÁRNÍ PREVENCE RIZIKOVÉHO CHOVÁNÍ NA ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH STŘEDOČESKÉHO, KRÁLOVÉHRADECKÉHO A PARDUBICKÉHO KRAJE
Více zde...
 
 
OS PREVENT otevírá 2 nové vzdělávací kurzy z oblasti drogové problematiky.
29.10.2011
OS PREVENT se stalo Akreditovanou vzdělávací institucí a zároveň získalo Akreditaci MPSV na 2 různě zaměřené vzdělávací kurzy z oblasti drogové problematiky.

  Uživatel drog v síti sociálních služeb - vhled do problematiky a práce s uživatelem návykových látek je kurz určený sociálním pracovníkům, pracovníkům v sociálních službách a dalším odborným pracovníkům, kteří nepracují přímo v zařízeních specializovaných na uživatele drog, ale přesto se s nimi ve své práci často setkávají ( NZDM, Azylové domy, OSPOD, atd.) Cílem kurzu je předat účastníkovi takové znalosti a praktické dovednosti, které mu usnadní oriantaci v drogové problematice a dodají jistotu při práci s uživateli drog.

Zvyšování kompetencí pracovníků kontaktních center a terénních pracovníků s uživateli návykových látek je kurz zaměřený na nové i zkušené pracovníky drogových služeb, kteří mají zájem rozšířit své znalosti, získat nový pohled na svoji práci a zvyšovat kvalitu poskytovaných služeb. Účastník kurzu bude schopen efektivně mapovat drogovou scénu a navrhovat vhodné intervence, dokáže urychlit proces kontaktování uživatelů drog, pracovat se specifickými skupinami uživatelů a jejich potřebami v různorodém prostředí, individuálně plánovat a pracovat s osobními cíli uživatele služby a to vše tak, aby byly naplňovány standardy kvality sociálních služeb a standardy RVKPP.

Zpět na seznam

RSS aktuality z externích zdrojů

Advaita Liberec


Laxus z.ú.


Semiramis z.ú.