Skip Navigation LinksAKTUALITY - RSS
20.3.2018
Na Valné hromadě v listopadu 2017 vystoupily ze svazu Proadis organizace Prev-centrum, Semiramis a Laxus. Členy zůstaly organizace Advaita, Prevent 99 a WHITE LIGHT I.
Více zde...
19.10.2017
TÉMA FAMILY BUSINESS – o rodině a osobách blízkých v kontextu adiktologických služeb
Více zde...
28.4.2017
Společnost SEMIRAMIS hledá nové kolegy do svého týmu!
Více zde...
11.4.2017
Dovolujeme si Vás pozvat na otevřený mezioborový seminář, který proběhne 11. dubna od 13:00 do 15:00 hodin v prostorách Prev-Centru, z.ú., Ambulantní léčby. Přednášet bude PhDr. Jana Mottlová, Ph. D. na téma „Trestně právní problematika v agendě probační a mediační služby se zaměřením na mladistvé“.
Více zde...
14.2.2017
Seminář proběhne 14. února od 13:00 do 15:00 hodin v prostorách Prev-Centru, z.ú., Ambulantní léčby. Přednášet bude PhDr. Jan Kulhánek na téma „Specifika terapeutické práce s dospívajícími“. V případě zájmu, prosím, potvrďte svou účast na e-mail: nzdm@prevcentrum.cz. Seminář je akreditován Českou asociací adiktologů. Účastnický poplatek je 100,- Kč.
Více zde...
20.10.2016
Termín a místo konání: 20.-21.10. 2016, Třeboň - hotel Svět
Více zde...
10.5.2016
Úvazek: 1, 0 Počet volných míst: 1 Nástup: dle dohody Pracoviště: Mladá Boleslav a okolí
Více zde...
2.5.2016
LAXUS o.s. Centrum terénních programů Pardubického kraje vypisuje výběrové řízení na pozici: KONTAKTNÍ A SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK V TERÉNU Úvazek: 1,0 Počet volných míst: 1 Nástup: červen Pracoviště: Pardubice a obce Pardubického kraje
Více zde...
22.4.2016
Ambulantní centrum Hradec Králové pomáhá lidem, kteří absolvovali léčbu závislosti nebo ukončili výkon trestu odnětí svobody.
Více zde...
15.4.2016
PROGRAMŮ DLOUHODOBÉ PRIMÁRNÍ PREVENCE RIZIKOVÉHO CHOVÁNÍ NA ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH STŘEDOČESKÉHO, KRÁLOVÉHRADECKÉHO A PARDUBICKÉHO KRAJE
Více zde...
 
 
Filmový dokument o Semiramis o.s. je ke zhlédnutí na internetu
17.8.2011
Občanské sdružení Semiramis, jeden z největších poskytovatelů služeb protidrogové prevence ve Středočeském kraji, oslavilo nedávno deset let své existence.
ři této příležitosti natočili pracovníci sdružení filmový dokument, který podrobně přibližuje činnost pěti preventivních programů, které Semiramis provozoval v roce 2010 a ve spolupráci s Laxus o.s. provozuje i dnes. Tedy K-centra Mladá Boleslav, K-centra Nymburk, Centra terénních programů, Centra drogových služeb ve vězení a Centra primární prevence. Nově je film k dispozici i na internetu. Odkaz najdou zájemci na www.os-semiramis.cz. 
Kromě zaměstnanců občanského sdružení Semiramis ve filmu vystupují představitelé měst, škol, probační a mediační služby, vězeňské správy a v neposlední řadě i klienti Semiramis o.s. Jako zvláštní hosté se objeví herec Ladislav Županič, frontman skupiny Tři sestry Lou Fanánek Hagen a redaktorka zpravodajství ČT Ivana Šmelová. Všem za tuto zdařilou spolupráci děkujeme. 
Sedmatřicetiminutový dokument si klade za cíl představit práci v oblasti protidrogové prevence široké veřejnosti. Proto je mimo jiné distribuován městům a školám, s nimiž Semiramis spolupracuje, a k dispozici je zdarma na DVD každému, kdo o jeho zhlédnutí projeví zájem. Nyní tedy i na internetu.  
-------------------------------------------------------
10 let občanského sdružení Semiramis
filmový dokument 2010
délka: 37 minut
námět, scénář, režie: Ondřej Urbanec
kamera, střih, grafika: Miloslav Hlavsa - MHtv
hudba: Štěpán Urbanec
© Semiramis o.s.
Zpět na seznam

RSS aktuality z externích zdrojů

Advaita Liberec


Laxus z.ú.


Semiramis z.ú.