Skip Navigation LinksAKTUALITY - RSS
20.3.2018
Na Valné hromadě v listopadu 2017 vystoupily ze svazu Proadis organizace Prev-centrum, Semiramis a Laxus. Členy zůstaly organizace Advaita, Prevent 99 a WHITE LIGHT I.
Více zde...
19.10.2017
TÉMA FAMILY BUSINESS – o rodině a osobách blízkých v kontextu adiktologických služeb
Více zde...
28.4.2017
Společnost SEMIRAMIS hledá nové kolegy do svého týmu!
Více zde...
11.4.2017
Dovolujeme si Vás pozvat na otevřený mezioborový seminář, který proběhne 11. dubna od 13:00 do 15:00 hodin v prostorách Prev-Centru, z.ú., Ambulantní léčby. Přednášet bude PhDr. Jana Mottlová, Ph. D. na téma „Trestně právní problematika v agendě probační a mediační služby se zaměřením na mladistvé“.
Více zde...
14.2.2017
Seminář proběhne 14. února od 13:00 do 15:00 hodin v prostorách Prev-Centru, z.ú., Ambulantní léčby. Přednášet bude PhDr. Jan Kulhánek na téma „Specifika terapeutické práce s dospívajícími“. V případě zájmu, prosím, potvrďte svou účast na e-mail: nzdm@prevcentrum.cz. Seminář je akreditován Českou asociací adiktologů. Účastnický poplatek je 100,- Kč.
Více zde...
20.10.2016
Termín a místo konání: 20.-21.10. 2016, Třeboň - hotel Svět
Více zde...
10.5.2016
Úvazek: 1, 0 Počet volných míst: 1 Nástup: dle dohody Pracoviště: Mladá Boleslav a okolí
Více zde...
2.5.2016
LAXUS o.s. Centrum terénních programů Pardubického kraje vypisuje výběrové řízení na pozici: KONTAKTNÍ A SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK V TERÉNU Úvazek: 1,0 Počet volných míst: 1 Nástup: červen Pracoviště: Pardubice a obce Pardubického kraje
Více zde...
22.4.2016
Ambulantní centrum Hradec Králové pomáhá lidem, kteří absolvovali léčbu závislosti nebo ukončili výkon trestu odnětí svobody.
Více zde...
15.4.2016
PROGRAMŮ DLOUHODOBÉ PRIMÁRNÍ PREVENCE RIZIKOVÉHO CHOVÁNÍ NA ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH STŘEDOČESKÉHO, KRÁLOVÉHRADECKÉHO A PARDUBICKÉHO KRAJE
Více zde...
 
 
Komise pro podmíněné propuštění ve Věznici Stráž p. Ralskem
12.4.2010
Vedoucí centra drogových služeb ve vězení (CDSV) Semiramis o.s. Adéla Lichková se stala členkou Komise pro podmíněné propuštění ve Věznici Stráž p. Ralskem. Jde o pilotní projekt Probační a mediační služby, Vězeňské služby ČR a Českého helsinského výboru.

Cílem komisí je zhodnotit, zda je odsouzený dobře připraven k propuštění, popř. vydat nějaké doporučení, na co by se měl zaměřit a co by si ještě měl připravit. Stanovisko může pak být podkladem pro soud, který tak získá větší množství objektivních a ověřených informací, díky nimž může relevantně rozhodnout. „Jsme zatím jediní z DSV v republice, kteří v takové komisi sedí,“ doplňuje Adéla Lichková.

Nové webové stránky Semiramis o.s. jsou v testovacím režimu a zanedlouho budou k dispozici nejen jako přehledné kontaktní rozhraní a prezentační prostor sdružení, ale atraktivnější mají být i pro laickou veřejnost. Jejich součástí totiž bude on-line poradna formou chatu. Odborní pracovníci sdružení se budou snažit v nejkratším možném čase zodpovědět dotazy týkající se drogové problematiky. Otázky i odpovědi se v reálném čase zobrazí na stránkách www.os-semiramis.cz. Služba je samozřejmě určena jen těm tazatelům, kteří s tímto druhem komunikace nemají žádný problém. Ostatní mohou použít pro své dotazy a problémy e-mail, který nikde zveřejněný nebude.

Zpět na seznam

RSS aktuality z externích zdrojů

Advaita Liberec


Laxus z.ú.


Semiramis z.ú.