Skip Navigation LinksAKTUALITY - RSS
19.10.2017
TÉMA FAMILY BUSINESS – o rodině a osobách blízkých v kontextu adiktologických služeb
Více zde...
28.4.2017
Společnost SEMIRAMIS hledá nové kolegy do svého týmu!
Více zde...
11.4.2017
Dovolujeme si Vás pozvat na otevřený mezioborový seminář, který proběhne 11. dubna od 13:00 do 15:00 hodin v prostorách Prev-Centru, z.ú., Ambulantní léčby. Přednášet bude PhDr. Jana Mottlová, Ph. D. na téma „Trestně právní problematika v agendě probační a mediační služby se zaměřením na mladistvé“.
Více zde...
14.2.2017
Seminář proběhne 14. února od 13:00 do 15:00 hodin v prostorách Prev-Centru, z.ú., Ambulantní léčby. Přednášet bude PhDr. Jan Kulhánek na téma „Specifika terapeutické práce s dospívajícími“. V případě zájmu, prosím, potvrďte svou účast na e-mail: nzdm@prevcentrum.cz. Seminář je akreditován Českou asociací adiktologů. Účastnický poplatek je 100,- Kč.
Více zde...
20.10.2016
Termín a místo konání: 20.-21.10. 2016, Třeboň - hotel Svět
Více zde...
10.5.2016
Úvazek: 1, 0 Počet volných míst: 1 Nástup: dle dohody Pracoviště: Mladá Boleslav a okolí
Více zde...
2.5.2016
LAXUS o.s. Centrum terénních programů Pardubického kraje vypisuje výběrové řízení na pozici: KONTAKTNÍ A SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK V TERÉNU Úvazek: 1,0 Počet volných míst: 1 Nástup: červen Pracoviště: Pardubice a obce Pardubického kraje
Více zde...
22.4.2016
Ambulantní centrum Hradec Králové pomáhá lidem, kteří absolvovali léčbu závislosti nebo ukončili výkon trestu odnětí svobody.
Více zde...
15.4.2016
PROGRAMŮ DLOUHODOBÉ PRIMÁRNÍ PREVENCE RIZIKOVÉHO CHOVÁNÍ NA ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH STŘEDOČESKÉHO, KRÁLOVÉHRADECKÉHO A PARDUBICKÉHO KRAJE
Více zde...
23.2.2016
LAXUS o.s. Centrum terénních programů Pardubického kraje vypisuje výběrové řízení na pozici: KONTAKTNÍ A SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK V TERÉNU
Více zde...
 
 
Prev-Centrum (hl.m. Praha)
11.6.2009
Poslání organizace: Prevence rizikového chování u dětí a poskytování psychosociální pomoci osobám ohroženým závislostmi a dalšími formami rizikového chování.

Rok založení: 1997

Počet zaměstnanců v současné době: 17 kmenových zaměstnanců (16 úvazků), 20 externích zaměstnanců na DPP
Poskytované služby:
Centrum primární prevence
Komplexní programy specifické primární prevence rizikového chování. Všeobecná primární prevence: Dlouhodobý program primární prevence užívání návykových látek a dalších sociálně nežádoucích jevůpro žáky 6. - 9.ročníků základních škol. Selektivní primární prevence: Program včasné intervence pro ohrožené třídní kolektivy žáků5. - 9. ročníků základních škol. Indikovaná primární prevence: Program včasné intervence pro rizikové děti a dospívající.
územní působnost - hlavní město Praha a Středočeský kraj
 
Centrum poradenství pro mládež a rodiny
Kontaktní a poradenské služby - nízkoprahové zařízení poskytující ambulantní služby osobám ohroženým závislostí na návykových látkách.
územní působnost – hlavní město Praha a Středočeský kraj
 
Centrum komunitních aktivit
Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež
Činnost Centra komunitních aktivit - nespecifická prevence v komunitě, vytváření specifických programů pro vytipované skupiny populace - rizikové děti a mládež. Za tímto účelem provozuje Centrum komunitních aktivit nízkoprahový klub Suterén a terénní sociální práci s mládeží.
územní působnost – hlavní město Praha, městská část Praha 6
 
Restart – sociální rehabilitace, podporované zaměstnávání klientů v substituční léčbě Subutexem, Cílem programu je pomáhat klientům, kteří jsou ohroženi sociální exkluzí, získat a udržet si zaměstnání na otevřeném trhu práce,zvyšovat efektivitu substituční léčby a napomáhat resocializaci klientů.
Projekt je realizován v rámci dotačního programu ESF JPD 3
územní působnost – hlavní město Praha
Počet osob, které v roce 2008 využily služeb poskytovaných organizací: 9 781 osob

Závěrečná zpráva  2008 ve formátu PDF ke stažení ZDE.

Zpět na seznam

RSS aktuality z externích zdrojů

Advaita Liberec


Laxus z.ú.


Semiramis z.ú.